جزیره هزار داستان

 

کتابی که می توانید آن را هزاران بار بخوانید وباز هم در جستوجوی یک داستان  جدید در آن باشید!

تو در یک جزیره ی دور افتاده گرفتار شده ای ووباید دنبال راهی برای نجات بگردی. پا گذاشتن در هر  راه ماجرای متفاوتی را برایت شکل می دهد . در هر ماجرا هم به  دو راهی هایی می رسی که حرکت در هر  کدام سرنوشت تو را تغیر می دهد. درست مثل خود زندگی که تغییر جهت در هر گام  می تواند سرنوشت تو را شکل دیگری بدهد.

این کتاب را  می توانی بار ها وبار ها بخوانی وهر بار  داستان  تازه ای پیدا کنی! داستانی که انتهایش به انتخاب تو بستگی دارد . درست مثل زندگی....

این کتاب با کتاب های دیگر خیلی فرق دارد. اول این که:

این کتاب را مثل کتاب های دیگر نباید از اول تا آخر و صفحه به  صفحه خواند! در  صفحات این کتاب  ماجرا های متفاوتی پیش می آید که هر کسی می تواند در جزیره ی هزار داستان با آنها روبه رو شود.اما ما جرا های تو به خودت بستگی دارد! 

وقتی داری این کتاب را می خوانی  خودت باید ادامه ی ماجرا را انتخاب کنی!بعد با ید به شماره ی صفحه ای که به آن اشاره شده است رجوع کنی تا ببینی چه به سرت می آید!

یادت نرود!!!!!!!

قبل  از انتخاب خوب فکر کن! حواست باشد یک اشتباه در این جزیره می تواند به قیمت جانت تمام شود!

دوم این که :

این کتاب بر خلاف کتاب های دیگر که با اول شخص یا سوم شخص نوشته می شوند با دوم شخص نوشته  شده است!

با خواندن آن واقعا فکر می کنی که در جزیره ی گالا پا گوس هستی! حتی وقتی که کوسه تو را می خورد یا مجبور می شوی صدف های خام وآب شور دریا را بخوری! یا حتی اگر گنج را ببری! پس زود تر شروع کن ! برو وسرنوشت خودت را امتحان کن

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.